Василь Гошовський, менеджер громадських проектів й активний громадський діяч, розповів, що потрібно для перетворення мрій на проекти. Директор Західної маркетингової компанії Кирилюк Марина Василівна розповіла про те, чому завжди потрібно залишатися вірним протягом всього життя. Запропоновані спільні заходи, сподіваємось, якнайкраще сприятимуть плідній співпраці і допоможуть майбутнім випускникам успішно працевлаштуватись. Студенти назвали команду «ТопФінансисти» та обрали капітаном студентку 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ЧТЕІ КНТЕУ – Софію Падиніч.

Підготовлено до підписання договір про співпрацю на інститутському рівні. 1 жовтня 2014 року у ЧТЕІ КНТЕУ відбулася презентація діяльності Центру біржових технологій (фінансовий консультант – Звертановська Вікторія Валеріївна). Зустріч організувала кафедра обліку і аудиту (зав. кафедри – Лучик С.Д., відповідальна від кафедри – Маначинська Ю.А.) спільно з Центром маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ЧТЕІ КНТЕУ (керівник – Канут Н.С.) для студентів випускних курсів спеціальності «Облік і аудит». 22 листопада 2016 року відбувся семінар-тренінг з представниками київської рекламної компанії «IMPULSE GROUP» – регіональним менеджером Кальниченко Артемом Сергійовичем та помічником регіонального менеджера Грицак Анастасією Олександрівною.

чернівецька обласна асоціація підприємців

Об’єднання організацій роботодавців об’єднує та представляє інтереси 7 організацій роботодавців Івано-Франківської області. На підприємствах, які входять до членських організацій Івано-Франківського обласного об’єднання організацій роботодавців працює близько 54 тисяч працівників. Об’єднує та представляє інтереси 30 організацій роботодавців, до яких входять 405 підприємств Житомирської області. На підприємствах, які входять до членських організацій Об’єднання організацій роботодавців Житомирської області працює близько 45 тисяч працівників. Представник Чернівецького обласного центру зайнятості ознайомила студентів з основними змінами у Законі «Про зайнятість населення», акцентувала увагу студентів на можливості проходження ними стажування, відвідування курсів для відкриття власної справи та працевлаштування. Присутній на відкритті Ярмарку Чернівецький міський голова Каспрук Олексій Павлович висловив побажання усім студентам знайти своє перше місце роботи та зазначив, що підтримка ініціативи молоді є дуже важливою, адже це сприятиме розбудові нашої держави.

Всеукраїнський Захід

Захід відкрила Лошенюк Ірина Романівна, заступник директора з навчально-педагогічної роботи, організації та забезпечення освітньо-виховного процесу, яка відмітила надзвичайну важливість для студентів ЧТЕІ КНТЕУ питань практичної підготовки та подальшого працевлаштування в органах державної влади. З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся д.е.н., професор, заступник директора з науково-методичної роботи, міжнародних зв’язків та інноваційного розвитку Кифяк Василь Федорович. Модератором круглого столу виступила д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування Лучик Світлана Дмитрівна.

Для студентів і випускників було запропоновано актуальні вакансії (в т.ч. і недержавної служби). Також Світлана Євгенівна повідомила, що їх колектив дружній, молодий і використовує сучасні новітні технології. Під час вебінару учасники обговорили особливості проведення практичної підготовки у дистанційному режимі, можливості та умови проходження студентами стажування на підприємствах, в установах та організаціях, етапи становлення справжнього фахівця тощо.

  • Організатор зустрічі, старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та підприємництва Каспрук Антоніна Юріївна наголосила, що необхідно вже зі студентської лави починати працювати, набувати практичного досвіду, розбудовувати свою професійну кар’єру, як наприклад, сьогоднішня гостя, яка є випускницею ЧТЕІ КНТЕУ 2008 року.
  • Аналіз фінансової звітності компанії може бути проведений за умови її надання замовником або у разі її знаходження у відкритому доступі.
  • Дивіться інші компанії в Чернівці або в каталозі на букву Ч.
  • Постійно відбуваються обміни фольклорними колективами (Румунія, Польша).

Спікер зазначила, що саме планування кар’єри – це ключ до успіху в майбутньому. На початку роботи круглого столу директор ЧТЕІ КНТЕУ привітав кращих студентів – переможців та призерів всеукраїнських конкурсів з кулінарного мистецтва, а також наукових керівників, які керували науковими роботами студентів, та вручив дипломи і подарунки з логотипами ЧТЕІ КНТЕУ. Завідувач кафедри фінансів та банківської справи ЧТЕІ КНТЕУ -Чорновол Алла Олегівна, зазначила, що такі заходи є дуже потрібними з огляду на висвітлення практичної сторони діяльності і сьогодні можуть відбуватись у живому спілкуванні з роботодавцем і побажала студентам цікавого і креативного навчання. 2 вересня 2021 року відбулася зустріч з приводу підписання Меморандуму про співпрацю між ЧЕРНІВЕЦЬКИМ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ІНСТИТУТОМ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ та ТОВ «БУКОВИНА ТЦР» (РЕСТОРАН «ГРАНД РОЯЛЬ)». Пишаємося тим, що у числі успішних підприємців готельно-ресторанного бізнесу, туризму, торгівлі Буковини і України є наші випускники-стейкхолдери, які активно долучаються до навчального процесу і стають взірцем та стимулом для студентської молоді. Громадська організація „Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу „Фортеця”.

Яка Повна Назва Компанії ?

Понич Степан Олександрович – заступник керуючого відділенням всеукраїнської мережі магазинів «Сільпо», розповів про те, як він будував свою кар’єру і побажав студентам успіхів на цьому шляху. «Здобувайте свій багаж знань, бо він завжди буде з вами! Це дуже приємно, бо Ірина Вікторівна випускниця ЧТЕІ КНТЕУ 2005 року спеціальності «Бухгалтерський облік». Студенти мали унікальну можливість отримати юридичну консультацію стосовно питань працевлаштування, в т.ч.

Громадська Організація „чернівецьке Обласне Товариство Румунської Культури Імені Михай Емінеску”

Під час свого виступу доповідачі розкрили можливі етапи кар’єрного росту у банківській сфері, наголосили на необхідності якісного засвоєння теоретичних знань під час навчання у інституті, навели приклади власних професійних здобутків. Разом з присутніми на зустрічі викладачами обговорювались питання формування особистих якостей у студентів, які стануть у нагоді в майбутній професійній діяльності, існуючі вимоги https://mafguard.org.ua/ до працівників, переваги проходження виробничої практики, стажування та роботи у АТ «Ощадбанк». Результатами зустрічі став перегляд цікавої відео презентації, обмін інформацією з питань проходження виробничої практики та працевлаштування студентів, студентам запропоновані програми навчання, стажування, наставництва та зовнішніх тренінгів, запрошення на «Дні відкритих дверей» та ознайомчі екскурсії.